ART / Lithographs / Litograph 8761169
nr 876 1169
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), attributed, 'Ingens Hundar' 44/75,
LITOGRAPH (F), Staffan Hallström (1914-1976), 'Ingens Hundar', osignerad, 44/75. Bladets mått: 56x70
5000
SEK 8000
Monday February 17 2014
at 18:13:22
3.600 kr
4.000 kr
5.000 kr
6.000 kr
7.000 kr
7.400 kr
7.800 kr
- Thema-auction
Feb 17
Read more about Grafik
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström